XIX Targi Ślubne w Folwarku Starej Winiarni

Jeśli marzysz o idealnym ślubie i weselu, nie możesz przegapić XIX Targów Ślubnych, które odbędą się 19 listopada 2023 roku w Folwarku Starej Winiarni w Mszanie Dolnej. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak wygląda przyjęcie weselne w tym urokliwym miejscu, skorzystać z porad profesjonalnych managerów ślubnych i zapoznać się z ofertą wielu wystawców z branży ślubnej.

Folwark Stara Winiarnia to zabytkowy kompleks budynków z XVIII wieku, położony w malowniczej dolinie rzeki Mszanki. To idealne miejsce na organizację ślubu i wesela, które zachwyci zarówno nowożeńców, jak i ich gości. Folwark oferuje klimatyczne sale weselne, komfortowe pokoje hotelowe, pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę.

Podczas Targów Ślubnych będziesz mógł zobaczyć, jak wyglądają sale nakryte jak na przyjęcie weselne, a także skosztować potraw weselnych, obejrzeć pokaz tortów i pokazy barmańskie. Będziesz mógł również posłuchać występów zespołów muzycznych, podziwiać prezentację samochodów do ślubu i nauczyć się pierwszego tańca. Ponadto będziesz miał okazję porozmawiać z wieloma wystawcami, którzy przedstawią swoją ofertę z zakresu fotografii, filmowania, dekoracji, kwiatów, biżuterii, zaproszeń i wiele więcej.

Targi Ślubne w Folwarku Starej Winiarni to doskonała okazja, aby zainspirować się i zaplanować swój wymarzony ślub i wesele. Nie zwlekaj i przyjdź 19 listopada 2023 roku o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny!

Więcej informacji o Targach Ślubnych znajdziesz na stronie folwarkstarawiniarnia.pl lub na profilu Facebook Wydarzenia.

Źródło: facebook.com/folwarkstarawiniarniaŹródło: folwarkstarawiniarnia.pl

Autor Bing

Powiązane Wpisy