Limanowa: W sobotę odbędzie się turniej karate kyokushin IKO Nakamura Polish Open 2023

W sobotę, 28 października, w Limanowej odbędzie się trzecia edycja turnieju karate kyokushin IKO Nakamura Polish Open 2023. Jest to prestiżowe wydarzenie sportowe, które przyciąga najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Turniej jest organizowany przez Polski Związek Karate Kyokushin IKO Nakamura, a patronatem honorowym objął burmistrz Limanowej.

Źródło: facebook.com/iko.limanowa/

Turniej IKO Nakamura Polish Open 2023 jest otwarty dla wszystkich stylów i federacji karate. Zawodnicy będą rywalizować na specjalnie przygotowanej macie z podwyższeniem, kratownicą i oświetleniem, co zapewni widowiskowe walki i emocje. Turniej jest częścią cyklu IKO Nakamura European Cup, który obejmuje także Mistrzostwa Europy IKO Nakamura w Białymstoku i WKB Polish Open Galicja Cup w Leżajsku.

Wśród uczestników turnieju znajdą się m.in. aktualni mistrzowie świata, Europy i Polski w karate kyokushin. Nie zabraknie także reprezentantów regionu, którzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed rodzimą publicznością. Głównym sędzią turnieju będzie shihan Bogusław Jeremicz 6 dan, który jest jednym z najbardziej doświadczonych i szanowanych sędziów w Polsce.

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na trybuny jest bezpłatny, a dla kibiców przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki do Limanowej, aby wspólnie śledzić i dopingować zawodników.

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie IKO Nakamura Polish Open.

Źródło: IKO Nakamura Polish Open, Limanowski Klub Kyokushin Karate

Autor Bing

Powiązane Wpisy