Podsumowanie października u Druhów z OSP Niedźwiedź

OSP Niedźwiedź to jednostka ochotnicza, która działa od ponad 100 lat, służąc społeczności lokalnej i okolicznym miejscowościom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich historii, sprzęcie, szkoleniach lub planach na przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia ich profilu na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej informacji i zdjęć z ich akcji.

  • 1.10.2023 – OSP Niedźwiedź interweniowała w Podobinie, gdzie doszło do pożaru śmieci na osiedlu Spyrki. Strażacy szybko opanowali ogień i zapobiegli jego rozprzestrzenianiu się na pobliskie zabudowania.
  • 3.10.2023 – OSP Niedźwiedź została wezwana do Koniny, gdzie powalone drzewo na osiedlu Michalczewscy uszkodziło linię energetyczną. Strażacy usunęli drzewo i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.
  • 10.10.2023 – OSP Niedźwiedź uczestniczyła w zderzeniu samochodu osobowego z sarną w Podobinie. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.
  • 16.10.2023 – OSP Niedźwiedź przeprowadziła ćwiczenia z zakresu ewakuacji w szkole w Podobinie. Strażacy pokazali uczniom i nauczycielom, jak prawidłowo opuścić budynek w razie pożaru lub innego zagrożenia.
  • 14.10.2023 – OSP Niedźwiedź interweniowała w Niedźwiedziu, gdzie drzewo podgryzione przez bobry zagrażało upadkiem na drogę. Strażacy użyli piły łańcuchowej, aby usunąć drzewo i przywrócić bezpieczny ruch.
  • 24.10.2023 – OSP Niedźwiedź neutralizowała plamę oleju na drodze w Niedźwiedziu. Strażacy posypali plamę sorbentem.

Źródło: OSP Niedźwiedź
Fot: OSP Niedźwiedź

Autor Bing

Powiązane Wpisy