“Inkubator dotacji” – Darmowe wsparcie dla mieszkańców, firm i instytucji z regionu.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” realizuje Operację Własną pn. „Inkubator dotacji – udzielenie informacji i wsparcie w pozyskaniu środków zewnętrznych”.

W ramach operacji oferowane jest bezpłatne doradztwo z Doradcą ds. pozyskiwania środków zewnętrznych, Radcą Prawnym oraz Doradcą z zakresu księgowości dla mieszkańców, przedsiębiorców, członków organizacji pozarządowych z obszaru działania Stowarzyszenia (Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Laskowa, Słopnice, Tymbark, Kamienica, Łukowica, Jodłownik, Dobra).

Jeśli masz pomysł na projekt, który chciałbyś zrealizować na tym terenie, to możesz skorzystać z tej oferty i uzyskać niezbędną pomoc i informacje na temat możliwości finansowania. Doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie źródło dofinansowania, przygotować dokumentację, wypełnić wniosek, a także odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Doradztwo jest udzielane do czerwca 2024 r. w siedzibie Stowarzyszenia LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska”, ul Józefa Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa. Aby umówić się na spotkanie z danym doradcą, należy zadzwonić pod numer tel. 787 917 005. Harmonogram udzielania poszczególnych doradztw jest na bieżąco aktualizowany i dostępny na stronie internetowej www.lgdlimanowa.euŹródło: Urząd Gminy Dobra
Fot: Urząd Gminy Dobra

Autor Bing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Wpisy