Inauguracja akcji “KINO LETNIE POD GWIAZDAMI” w Porębie Wielkiej

W czwartek, 4 lipca 2024 roku, w malowniczym Parku podworskim hrabiów Wodzickich w Porębie Wielkiej miała miejsce inauguracja długo oczekiwanej akcji “KINO LETNIE POD GWIAZDAMI”. Wydarzenie to przyciągnęło licznych mieszkańców oraz gości, pragnących spędzić wieczór w wyjątkowej atmosferze pod gołym niebem.

Na inaugurację wyświetlono film “PIES I KOT”, który wzbudził wiele emocji i uśmiechów zarówno wśród młodszych, jak i starszych widzów. Film opowiada o kotce Divie, gwieździe internetu, oraz psie Chichi, mieszkającym na ulicy. Ich losy splatają się, gdy razem muszą stawić czoła licznym przygodom, w tym poszukiwaniom ukochanej pani Moniki oraz unikania złodzieja Jacka.

Podczas seansu, widzowie mogli wygodnie rozsiąść się na kocach i leżakach, delektując się filmem, gwiaździstym niebem i otaczającą przyrodą. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek w postaci popcornu i napojów.

Akcja jest organizowana przez Gminną Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu i odbywać się będzie w każdy czwartek lipca w Amfiteatrze. “KINO LETNIE POD GWIAZDAMI” to inicjatywa mająca na celu integrację społeczności lokalnej oraz promowanie kultury filmowej. Czwartkowe wieczory lipca w Amfiteatrze zapowiadają się niezwykle interesująco.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do udziału w kolejnych seansach i wspólnego spędzania letnich wieczorów w wyjątkowej atmosferze.

Źródło: Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu
Opracowanie: GPT

Autor EchoGor

Powiązane Wpisy